METABOLAC

Жир групи By-pass у вигляді кальцієвих блоків

METABOLAC покращує засвоювання, ідеальний для компенсації енергетичної різниці в раціоні тварин, покращує якість та кількість молока, надій та якість м’яса.
METABOLAC особливо рекомендується для молочних корів, що дозволяє легко почати період лактації, та допомагає зберігати сили без втрати резервів організму. Вигодовування METABOLAC молочних овець та кіз показало неймовірні результати, так як їх раціон не завжди збалансований.

Аналітичний склад

Зола брутто (850ºC)
13 %
Кальцій
9 %
Жири брутто
84 %

Жирні кислоти

C:14 (міристинова)
1-2 %
C:16 (пальмітинова)
40-50 %
C:18 (стеаринова)
3-10 %
C:18:1 (олеїнова)
30-40 %
C:18:2 (льняна)
5-10 %

Загальна характеристика

METABOLAC це жири групи by-pass (захисні), що покращують засвоювання, ідеальні для компенсації енергетичної різниці в раціоні тварин, покращують якість та кількість молока.

В рубці жуйних тварин занижена кислотність (високий рівень pH), через що кальцієві блоки там не розщеплюються, а розчиняються тільки тоді, коли доходять до останнього відсіку шлунка – сичуга, де кислотність більша (низький рівень pH), що створює ідеальні умови для гідролізу продукту, вивільнюються всі жирні кислоти та починається процес його травлення або споживання, що, таким чином, запобігає втратам, які виникли б, якщо б процес перетравлення почався ще в рубці при цьому постраждала б і флора шлунку із-за виділення шлункового соку.

METABOLAC особливо рекомендується для молочних корів, що дозволяє легко почати період лактації, що допомагає зберігати сили без втрати резервів організму. Таким чином, забезпечується максимальний надій молока та можна уникнути типових проблем на такій делікатній стадії (кетози, гіпокальцемія, безплідність, надмірна худоба, відсутність апетиту, і т.д.).

Вигодовування METABOLAC молочних овець та кіз показало неймовірні результати, так як їх раціон не завжди збалансований.

Властивості METABOLAC є доцільним для вигодовування ВРХ, покращує надій та якість м’яса.

Схема вигодовування

Молочні корови
500 г/ день
Молочні кози та вівці
40-70 г/день
Бички для відкорму
1% — 2% до сухого корму
Баранчики для відкорму
1% — 2% до сухого корму

Для більш ефективного використання цього продукту важливим є технічне корегування дози в кожному окремому випадку.

Упакування

Мішки по 25 кг.